وكيل پايه يك وكيل پايه يك .

وكيل پايه يك

مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقي توسط وكيل پايه يك

به سايت موسسه رواق عدالت خوش آمديد

 مشاوره مستقيم با وكيل پايه يك
٠٩١٢٧٢٩٦٨٨١
٢٢٩١٤٠٧٦
٨٨٥١٧٠٣١
٨٨٥١٧٠٣٢


 (صرفا از خط ثابت)9099071814

 

موسسه حقوقي رواق عدالت با وكلاي پايه يك مجرب، متعهد و كاردان و با به كارگيري اساتيد و حقوقدانان برجسته و با تلفيق توانمندي هاي علمي و اجرايي، به دنبال برطرف نمودن مشكلات محسوس حقوقي اشخاص، سازمان ها و شركت ها بوده و افتخار دارد با جمعي از حقوقدانان، اساتيد دانشگاه هاي معتبر، وكلاي پايه يك دادگستري، نيروهاي اجرايي با سوابق كلان مديريتي در حوزه هاي مختلف اجرايي و كارشناسان حقوقي توانمند مسلط به زبان هاي خارجي همكاري نمايد تا خدمات حقوقي متنوع خود را در سطوح مختلف و متناسب با نيازهاي متقاضيان عرضه نمايد. خدمات حقوقي موسسه حقوقي رواق عدالت مشتمل بر :
وكالت، مشاوره حقوقي، داوري، قراردادهاي حقوقي، املاك و اراضي  وساير خدمات حقوقي مي باشد.

وكيل دادگستري

 

خدمات وكالت و مشاوره حقوقي

 

وكالت و مشاوره حقوقي در كليه دعاوي

تنظيم دادخواست
تنظيم لوايح
وكالت دعاوي املاك و اراضي
وكالت امور حسبي و موضوعات ارث

 

 

حقوقي: چك، امور ملكي، انحصار وراثت و ...
كيفري: كلاهبرداري، انتقال مال غير، ترك انفاق و ...
خانواده: طلاق توافقي، مهريه، نفقه، اعسار و تقسيط مهريه، تمكين، حضانت فرزند...

 

پرونده هاي حقوقي: الزام به تنظيم سند رسمي / استرداد عين مال (منقول و غير منقول) / خلع يد/ مطالبه وجه/ چك، سفته / تنظيم قراردادها و ...
طرح هرگونه دعاوي حقوقي، مشاوره و پيگيري پرونده ها، تقديم اظهارنامه، تقديم دادخواست، تنظيم لايحه و دفاع، اجراي احكام، داوري، صلح، امور ثبتي و زمين خواري، تغييرنام و نام خانوادگي در شناسنامه، كليه دعاوي مربوط به انحصار وراثت و ...
طرح دعاوي امور خانواده اعم از مهريه، نفقه، اجرت المثل،استرداد جهيزيه، حضانت فرزند، نفي نسب، حجر، حكم رشد، صدور گواهي عدم امكان سازش، طلاق توافقي و ...
پرونده هاي كيفري: اعم از انتقال مال غير/ كلاهبرداري / سرقت / ورود به عنف / ضرب و جرح / توهين / صدور چك بلا محل / تخريب / خيانت در امانت / جعل و استفاده از سند مجهول / افترا / نشر اكاذيب / تصادفات رانندگي و ...
طرح و پيگيري كليه دعاوي كيفري اعم از تنظيم شكواييه و دفاع در محاكم و در هر مرحله از رسيدگي اعم از دادسرا، كلانتري، آگاهي، دادگاه، اجراي احكام ...

 

تماس مستقيم با وكيل پايه يك دادگستري

http://dentalcentreantalya.com/wp-content/uploads/2013/04/ContactUs.jpg

هر روز 8 صبح الي 10شب

مشاوره مستقيم با وكيل پايه يك

09127296881

22914076

88517031

88517032


(صرفا از خط ثابت)9099071814

 

موسسه حقوقي رواق عدالت افتخار دارد كه در خدمت اعتلاي دانش حقوقي هم ميهنان گرامي گام برداشته و مسائل حقوقي هم وطنان عزيز را به بهترين شكل پيگيري و حل و فصل نمايد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۰۹:۲۸ توسط:وكيل پايه يك موضوع:

قرارداد

“وكيل قرارداد “تنظيم و انعقاد قراداد

تنظيم قرار داد

وكيل قرارداد در بنيان قرارداد ايرانيان

با استفاده از مشاوره وكيل قرارداد خود را استحكام بخشيده و از تبعات احتمالي و خسارات ناشي از ضعف در قرارداد  مصون بمانيد. مراجعه به وكيل قرارداد تضمين كننده عدم خسارت شما در معامله است.
بنيان قرارداد نگار ايرانيان با بهره گيري از متخصص، حقوقدان، كارشناس فني و وكيل قرارداد در زمينه هاي مختلف ، خدمات مختلفي را ارائه مي نمايد كه بر خي از عناوين آن به شرح ذيل است:
ارائه خدمات جامع قرارداد – مذاكره، تهيه و تنظيم انواع قراردادها، موافقت نامه ها، تفاهم نامه ها، اسناد مناقصه و مزايده مختلف داخلي و بين المللي و پيگيري مسائل حقوقي و دعاوي مربوطه- تنظيم موافقتنامه داوري همراه با معرفي داور يا داوران بنا به درخواست اشخاص حقيقي يا حقوقي، اتباع خارجه يا داخلي به صورت شرط داوري يا قرارداد داوري- معرفي داور يا داوران بنا به درخواست اشخاص حقيقي يا حقوقي براي رسيدگي به دعاوي و اختلافات ناشي از روابط حقوقي اعم از قراردادي يا غير قراردادي- معرفي داور يا داوران به محاكم قضايي در مواردي كه حسب قانون تعيين آن به عهده آنهاست بنا به درخواست مذكور – معرفي وكيل يا وكلاي رسمي دادگستري به منظور اجراي راي داور يا هيات داوري و دفاع از دعاوي مربوطه در محاكم قضايي ذيصلاح- ارائه خدمات مستندسازي جهت پيگيري ادعاهاي مالي ، قراردادي اشخاص حقيقي و حقوقي- ارائه خدمات تهيه اسناد مناقصه و مزايده و نيز برگزاري مناقصات و مزايدات براي اشخاص حقيقي يا حقوقي- وصول مطالبات و ارائه خدمات مربوط به وصول مطالبات به متقاضيان حقيقي و حقوقي در چارچوب ضوابط قانوني- ارائه خدمات مديريت كليم و ادعاهاي قراردادي و ارائه كليه خدمات مرتبط با موضوع از قبيل امور مديريتي در زمينه قراردادها و راهبري قرارداد – مطالعات و برگزاري كنفرانس ها، همايش‌ها، سمينارها، نشست ها وكارگاه هاي علمي تخصصي حرفه اي در سطوح داخلي و بين المللي – ارائه خدمات اطلاع رساني حقوقي و يا مرتبط با آن و نيز قوانين و مقررات و تهيه مجلات و نشريات در حوزه فعاليت شركت پس از اخذ مجوزهاي لازم- قبول بررسي طرحها و لوايح حقوقي و قانوني و قبول تدوين آئين نامه ها، دستورالعمل ها، بخشنامه ها و ضوابط حقوقي و قانوني برحسب نياز متقاضيان – قبول و ارائه خدمات مديريتي در پروژه هاي حقوقي و دعاوي و قراردادها بر حسب نياز سازمانها و اشخاص حقوقي داخلي و خارجي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۴۹:۰۵ توسط:وكيل پايه يك موضوع:

سابقه وكالت در انگلستان

سابقه امر وكالت در اين كشور به قرن 11 بر مي گردد. در آن زمان هر يك از طرفين دعوي مي توانستند به همراه يك نفر از دوستان خود كه كارش بيان مدافعات صريح , شرح دعوي و ابراز دلايل اثبات دعوي در دادگاهها حضور يابند. اگر اين دوست در اظهارات خود اشتباه يا خطايي مي نمود صاحب دعوي مي توانست آن اظهار را انكار نمايدو خساراتي متوجه او نمي گرديد ولي اگر يكي از طرفين دعوي خود مرتكب اشتباه يا خطا مي گرديد عواقب سوء آن نيز متوجه طرف دعوي مي گرديد.(1)

      در قرن 13 چون رسيدگي در دادگاهها بر اساس قواعد كا من لا بود و اين قواعد نيز داراي پيچيدگي ها و مشكلاتي بودند نياز به افراد متخصص خهت حضور در دادگاهها احساس مي شد. در اين زمان مدافعين حرفهاي بنام ناراتور بوجود آمدند.(2)

      بين سالهاي 1307 1272 عدهاي ديگر از وكلا بنام آتورني بوجود آمدند. اين عده از وكلا به عنوان نماينده موكل عمل مي نمودند.(3)  پس از آن تا قرن 15 وكلاي مدافع به دو طبقه تقسيم مي شدند كه عبارت بودند از :

  1. سر جنت ها Sergeants
  2. اپرنتيس ها Apprentices

      گروه اول مشاوران شاه بودند. عده آنها نيز كم بود . بعدها اختيار يافتندكه در امور غير از سلطنتي نيز كار انجام دهند. تا سال 1625 سرجنت ها مقدم بر وكلاي ديگر بودند و در بعضي از دادگاهها فقط آنها حق دفاع داشتند.  پرنتيس ها نيز شامل دانشجويان  و  كارآموزان بودند. به تدريج اين افراد قسمت عمده اي از تعداد وكلا را تشكيل دادندو از سال 1874 هيچ شخصي به اين عنوان جزء وكلا نشد و آخرين فرد آنها نيز در سال 1921 از دنيا رفت.(4)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۱۵:۳۸ توسط:وكيل پايه يك موضوع:

مدارس امريكايي حقوق

روشي كه در مدارس امريكايي حقوق براي آموزش به كار مي رود روش قضيه ايست و آن بدين ترتيب است كه دانشجو قبلا" تعدادي از آراي قضايي را بايد بخواند و منافعي را كه در دعوي مطرح است با راهنمايي استاد براي ساير دانشجويان شرح دهد. دانشجويان درباره نكاتي كه روشن نيست سوالاتي را مطرح مي كنند استاد نيز از دانشجويان سوال ما كنند. امروزه  اكثر دانشگاهها گرايش به روش كلينيكي دارند. در اين روش استاد مسئله اي را براي دانشجو مطرح مي كند و دانشجو موظف است بررسي نمايد و به مراجعه كننده راه حلي ارائه دهد. همچنين اين مسئله كه چگونه قاضي بايد در مورد اين مسئله حكم دهد را نيز بايد موردبررسي قرار دهد.

      پس از ورود به دانشگاه اولين مدركي كه افراد مي توانند دريافت كنند ,مدرك j.d  است. اين عبارت مخفف  juris doctor مي باشد. اين مدرك به عنوان مدرك پايه است پس از آن افراد ميتوانند مدارك دورههاي تكميلي را به شرح زير دريافت دارند.

L.L.M.1  كه مخفف عبارت  master of law  ميبا شد.

M.C.L .2 كه مخفف  master of comparative law ميباشد.

S.J.D.3 كه مخفف doctor of juridical seince  ميباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۱۵:۱۰ توسط:وكيل پايه يك موضوع:

مدارس حقوق انگليس

      در زمانهاي قديم تعليم وكلا بوسيله قضات انجام مي يافت و اينها حق داشتند وكلايي را كه قدرت دفاع در برابر دادگاهها را احراز مي كردند براي انجام آن وظيفه انتخاب كنند. به تدريج ديده مي شد كه گروه جوانان كار آموز و دانشجو در خانه يك وكيل بزرگ و يا قاضي گرد مي آمدندو با راهنمايي آنها تعليم مي گرفتند. به مرور زمان اين گروهها جمعيت هاي دائمي تشكيل دادند كه هر يك ازآنها انجمن ها و يا باشگاههاي ويژهاي داشت كه اعضاي آنها زندگي كم و بيش مشتركي داشتند . اين انجمن ها كه زماني تعدادشان زياد شده بود بتدريج از بين رفته و اكنون به عنوان مجامع وكلا تنها چهار انجمن باقي مانده است كه عبارتند از :لينسكو لنزاين ,اينر تمپل ,ميدل تمپل ,گري زتمپل .

      در حقيقت انجمن هاي مزبور مدارسي شبانه روزي بودند كه در آنها دانشجويان كار آموز وكالت مثل دانشگاه به فراگرفتن كا من لا مشغول مي شدند و علاوه بر علم حقوق  دروسي مانند موسيقي , تاريخ , آداب معاشرت را نيز فرا  مي گرفتند.(1)

      انجمن هاي وكالتي سه گروه از اشخاص مختلف را قبول كردند. نخستين گروهها بنچرها بودند كه هيئت مديره را تشكيل مي دادند و وظيفه قضات را در دادگاههاي فرضي آموزش به عهده مي گرفتند اين دادگاهها كه فراوان تشكيل    مي يافتند يكي از وسايل تعليم دانشجويان بود و در آنها با روش عملي تدريس    مي كردند.

      گروه دوم آوترها يا اوتر باريسترز بود كه براي طرح شكايت و اقامه دعوي در دادگاههاي مزبور تعليم كافي ديده بودند. سومين گروه اينر باريسترز ها يا دانشجوياني بودند كه هنوز مجاز براي طرح شكايت يا دفاع در دادگاهها نبودند ولي براي ياد گرفتن وكالت در دادگاههاي فرضي آموزش شركت مي كردند.(2)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۱۴:۱۰ توسط:وكيل پايه يك موضوع: